Patsiendile

Melanoomist, kahtlastest sünnimärkidest ja Dermtesti teenusest

Dermtest toob murettekitavate sünnimärkide kontrolli Sinu kodu lähedale

Dermtesti eesmärk on parandada nahavähi varajast avastamist. Selleks oleme loonud teenuse, mis võimaldab teil oma kodu lähedal Dermtesti partner-kliinikus saada muret tekitavale sünnimärgile nahaarsti hinnangu.

Meie lahenduse puhul ei pea ootama pikas järjekorras ning samuti ei pea kohe nahaarsti juurde kohale sõitma. Dermtest aitab saada sünnimärgile või muule nahamoodustisele nahaarsti hinnangu kiiresti. Tegemist on tasulise teenusega.

Spetsiaalse kaameraga (dermatoskoop) pildistatakse partner-kliinikus ühe visiidi käigus 1-3 probleemset sünnimärki, mis teile muret teevad. Seejärel analüüsivad suurendatud pilte spetsiaalse koolituse läbinud tunnustatud dermatoskopistid ning vastuse saad 2 tööpäeva jooksul. Dermtesti puhul ei ole tegemist kogu keha kontrolliga, vaid esmase üksiku sünnimärgi kontrolli ning hilisema sünnimärgi jälgimise võimalusega. Uuringu tegemise aja saab kiiresti – keskmine aeg registreerimisest visiidini on 5 päeva.

Loe lähemalt Dermtesti blogist
Sünnimärk teeb muret? Telemeditsiin pakub kiire lahenduse

Dermtesti partner-kliinikud kasutavad dermatoskoopi, millega tehakse kõrge kvaliteediga ja suure suurendusega pildid Sinu valitud sünnimärkidest. Dermatoskoopilised pildid lubavad arstidel vaadata naha kihte ja struktuure, mida ei näe palja silmaga või tavalise objektiiviga tehtud pildilt. Dermatoskoopia pildid koos vajaliku lisainfoga saadetakse turvalist telemeditsiinilahendust kasutades dermatoskopistile, kes on saanud spetsiaalse dermatoskoopia diagnostika väljaõppe.

Dermtesti lahenduse eelised

  • Kiiresti kättesaadav teenus
  • Ei pea kahtlase sünnimärgi puhul kohe dermatoloogi juurde sõitma
  • Euroopa dermatoloogide seltsi poolt tunnustatud diagnostikameetod
  • Kogenud ja spetsiaalse koolituse läbinud dermatoskopistide hinnang