Dermtestist

Kiirest sünnimärgi kontrollist laialt kasutatavate digitööriistadeni 

Digitaalsed tööriistad, mis toetavad naha ja haavade meditsiinilist käsitlust

UUS! Dermtest pakub nüüd ka Pildivaaturit - tarkvara, mis aitab lihtsalt erinevaid naha ja haavade pilte teha, salvestada, infosüsteemi lisada, võrrelda ja välja otsida.

Dermtest alustas teledermatoskoopia tarkvara pakkumisega. Teledermatoskoopia töötati välja koostöös Dr Niine Nahakliiniku arstidega. Viis aastat tagasi võtsime eesmärgi, et igas maakonnas ja linnas peaks olema vähemalt üks partnerkliinik kahtlase sünnimärgi kontrolliks. 2019 sai see eesmärk saavutatud. Seitsme aasta jooksul on Dermtesti tarkvara abil hinnatud ligi 13 000 neevust ning avastatud ligi sada melanoomi.

Nüüd oleme astunud sammu edasi ning pakume terviklikumat digi-tööriistakasti naha ja haavandite meditsiiniliseks käsitluseks. 2019 käivitasime Pildivaaturi, mida kasutab juba 15 haiglat ja kliinikut ning kokku on tehtud üle 40,000 dermatoloogilise uuringu salvestamise. Pildivaatur aitab lahendada väiksemate naha- ja muude piltide salvestamise tülikuse – mõnest nahaprobleemist pildi tegemine ja salvestamine koos asukoha ja lisaandmete dokumenteerimisega võtab nüüd aega alla minuti.

Koostöös Eesti haavaravi spetsialistidega töötasime välja ka haavandite ravi dokumenteerimise digitaalse tööriista. Tööriist hõlbustab erinevate haavatüüpide dokumenteerimist ja jälgimist. See on lihtsalt liidestuva tarkvara, mis annab ette ravijuhendi põhjal koostatud dokumenteerimise vormi. 

Dermtest paneb rõhku lihtsatele praktilistele tarkvaralahendustel, mis hõlbustavad tervishoiutöötajate igapäevatööd ja sobivad tööprotsessi. Tutvu meie nelja digitööriistaga:

Teledermatoskoopia neevuste konsulteerimiseks
Pildivaatur meditsiiniliste piltide haldamiseks
Pildivaatur+ patsiendiga pildivahetuseks
Haavatööriist haavandite ravi toetamiseks

Kokku kasutab erinevaid Dermtesti digitööriistu Eestis üle 55 haigla, erakliiniku, perearstikeskuse ja koduõe.

Proovida ja kasutusele võtta saab digitööriistu nii ühe kaupa kui koos.