Informacija pacientams

Apie melanomą, apgamus ir Dermtest diagnostiką

Dermest - saugesnė ir prieinamesnė įtartinų apgamų diagnostika

Dermtest buvo sukurta, siekiant pagerinti ankstyvos melanomos diagnostiką, kadangi tai - viena sparčiausiai plintančių odos vėžio formų. Mes sukūrėme telemedicinį sprendimą, kuris suteikia specializuotų dermatologų paslaugas arčiau Jūsų namų.

Mūsų sukurtas medicininis sprendimas padeda sutaupyti pacientų laiką ir išvengti papildomų vizitų pas dermatologą. Dermtest sujungia bendrosios praktikos gydytojus jūsų mieste su aukštos kvalifikacijos dermatologais didžiuosiuose miestuose. Naudojant Dermtest, dermatoskopiniai tyrimai tampa prieinami ir jūsų mieste - įtartino apgamo tyrimas užtrunka tik 2 dienas!

Įtartino apgamo nuotraukos yra atliekamos dermatoskopu jūsų pasirinktoje klinikoje. Paprastai vieno vizito metu pacientas pageidauja patikrinti 1-3 apgamus. Aukščiausios kokybės dermatoskopu atliktos nuotraukos, kartu su tyrimo aprašymu, yra išsiunčiamos aukštos kvalifikacijos specialistams, tolimesniam tyrimui. Tyrimo atsakymas yra pateikiamas per dvi darbo dienas. Pilnas Dermtest tyrimo procesas užtrunka 5 darbo dienas.

Dermtest klinikos naudoja skaitmeninį dermatoskopą, kurį naudojant, yra atliekamos aukščiausios kokybės apgamų diagnostikos nuotraukos. Dermatoskopinės nuotraukos suteikia gydytojams galimybę pamatyti struktūrinius ir pigmentinius odos sluoksnio pakitimus, kurie paprastai nėra matomi plika akimi. Pacientų duomenų ir tyrimo nuotraukų apsauga yra vienas iš svarbiausių Dermtest pririoritetų. Mūsų programinė įranga buvo sukurta remiantis Europos sąjungos pacientų duomenų apsaugos standartais.

Dermest privalumai pacientams

  • Greitas tyrimas už tinkamą kainą
  • Galimybė išvengti nereikalingų vizitų pas dermotologą
  • Dermatoskopija yra neinvazinis diagnostinis tyrimas, patvirtintas Europos Dermatologų Asociacijos
  • Aukštos kvalifikacijos, patyrę specialistai