Apie Dermtest

Inovatyvūs telemedicinos sprendimai

Apie Dermtest

Dermest tai - inovatyvi įmonė (startuolis), kurianti efektyvius sprendimus sveikatos priežiūros sistemoje, siekiant kovoti su melanoma.

dt

 
Sukurta kartu su patyrusiais dermatologais
Pritaikymo tyrimai buvo finansuoti Horizon2020 SME
Modernus ir patikimas IT sprendimas
Sertifikuoti dermatoskopai
Veikia Lietuvoje ir Estijoje

Mes sujungiame bendrosios praktikos gydytojus su dermatoskopijos ekspertais, suteikdami pacientams odos vėžio diagnostikos paslaugas jų artimiausioje šeimos gydytojo klinikoje. Ši sveikatos priežiūros paslauga padeda ištirti ankstyvus pokyčius apgamuose, kurie vėliau gali išsivystyti į odos vėžį. Mes sujungiame teledermatologijos programinę įrangą ir diagnostikos programinę įranga į vieną medicininį sprendimą. Dermtest paslaugos pagerina prieinamumą, sveikatos priežiūros įstaigos ekonominį efektyvumą ir ankstvyos diagnozės rodiklius. 

Dermtest startavo 2013 metais kaip vietinis telemedicinos projektas tarp dviejų pirminės sveikatos priežiūros įstaigų, skirtas ankstyvam melanomos nustatymui. Vėliau tai išsivystė į glaudų bendradarbiavimą tarp patyrusių onkodermatologų ir bendrosios praktikos gydytojų. 2014 metais Dermtest iš lokalaus telemedicinos projekto tapo startuoliu, kuriančiu inovatyvius medicinos sprendimus. Dermtest diagnostikos sistema buvo pristatyta pasauliniuose Dermatoskopijos ir Teledermatoskopijos kongresuose. Dermtest diagnostikos sistema buvo nominuota Skaitmeninių Sveikatos Inovacijų apdovanojimuose Miunchene (Vokietijoje).

Dermtest odos struktūros diagnostikos sistema veikia ir sparčiai plečiasi Estijoje ir Lietuvoje. Šiuo metu jau daugiau nei 150 sveikatos priežiūros specialistų Estijoje ir  Lietuvoje taiko šią diagnostikos sistemą, kuri per metus padeda nustatyti daugiau negu 4000 ankstyvos melanomos atvejų.