Sünnimärgi kontroll Tallinnas

Kiire kontroll kahtlastele sünnimärkidele

nahaarst Tallinn
Al Mare Perearstikeskus OÜ
Broneeri aeg

Kirjeldus

Teledermatoskoopia uuring aitab teil saada kiiresti kahtlasele sünnimärgile spetsialisti hinnang. Selleks ei ole vaja pikalt järjekorras oodata või eraldi eriarsti juurde kohale sõita, vaid teledermatoskoopia abil, saab teha uuringu Al Mare Perearstikeskuses.

Uuringu käigus tehakse muret tekitavast sünnimärgist pildid ja saadetakse nahavähi avastamisele spetsialiseerunud dermatoloogidele hindamiseks. Vähem kui 48 tunni jooksul (pärast vastuse saabumist nahaarstilt distantsilt) teavitab pilti teinud õde või arst teid uuringu tulemustest ning vajadusel selgitab, kuidas edasi käituda.

Al Mare perearstid kasutavad teledermatoskoopilise uuringu läbiviimiseks Dermtesti tarkvara ja sertifitseeritud dermatoskoopi Dermlite DL1. Kogu meeskond on läbinud eraldi koolituse tarkvara ja riistvara kasutamiseks.

Uuringu hind:

  • Visiit ja esimene uuritav sünnimärk 35€
  • Iga järgnev uuritav sünnimärk 15€

Lisainfo:

Dermtesti telemeditsiiniline tarkvara arendati välja koos Dr Niine Nahakliiniku arstidega ja tänaseks päevaks on selle tarkvara kaudu saadetud perearstilt nahaarstile hindamiseks üle 6000 sünnimärgi. Kokku on 150 tervishoiutöötaja abiga, kes Dermtesti tarkvara regulaarselt kasutavad, avastatud 100 varase faasi nahavähi juhtumit. Melanoom on kõige ohtlikum nahavähi vorm, kuid varakult avastades ravitav! Kontrolli enda nahka regulaarselt!

Info viimati uuendatud
Teenusepakkujal on õigus ise teenusega seotuid hindu muuta. Kui teenusepakkuja osutatud teenus või hind erineb Dermtesti kodulehel üleval olevast infost, siis palun sellest teada anda e-mailile [email protected].